Huom! Neuvontatapaamiset järjestetään toistaiseksi etäyhteydellä

Varaa aika henkilökohtaiseen yritysneuvontaan joko varauskalenterista, puhelimitse, sähköpostilla tai oheisella yhteydenottolomakkeella.
017 288 2000
kuopio@uusyrityskeskus.fi

Lähetämme sähköpostilla linkin etätapaamiseen. Tarvittaessa neuvonta voidaan toteuttaa myös puhelimitse.

Verkkolaskuosoitteemme: Operaattori Nordea, Välittäjän tunnus NDEAFIHH, FI8310783000213313.

Varaa aika varauskalenterista
Yhteydenottolomake

    Käyntiosoite

    Kauppakatu 28 B (3.krs)
    70110 Kuopio

    Alaovi on auki ma – pe  9 -16
    Kauppakeskus Aapelin Lyseonpuoleinen sisäänkäynti

    Voit halutessasi käydä hakemassa paperiversion Perustamisoppaasta toimistomme oven takaa.
    Varaathan etukäteen ajan ohjauskäynneille.

    Toimitathan liiketoimintasuunnitelman liitteineen yritysneuvojalle spostitse tai paperiversiona.

    Henkilökunta

    Tarja Pöyhönen
    Toimitusjohtaja
    044 388 3085
    tarja.poyhonen@uusyrityskeskus.fi 

    lomalla: 14.7. – 10.8.2021

    Maarit Massinen
    Palvelusihteeri
    017 288 2000
    maarit.massinen@uusyrityskeskus.fi 

    lomalla: 19.8. – 15.9.2021

    Pekka Naumanen
    Yritysneuvoja, aloittavat ja toimivat yritykset, omistajanvaihdosneuvonta
    044 388 3080
    pekka.naumanen@uusyrityskeskus.fi

    lomalla: 7.6.- 11.8.2021

    Kari Heikkinen
    Yritysneuvoja, aloittavat ja toimivat yritykset, omistajanvaihdosneuvonta
    044 388 3081
    kari.heikkinen@uusyrityskeskus.fi

    lomalla: 2. – 6.8.2021

    Saara Timonen
    Yritysneuvoja, aloittavat ja toimivat yritykset, omistajanvaihdosneuvonta
    044 388 3082
    saara.timonen@uusyrityskeskus.fi 

    lomalla: 5.7. – 1.8.2021

    Marjo Valtanen
    Projektipäällikkö
    Tie Menestykseen: Aloittaneesta yrityksestä onnistujaksi -hanke
    044 388 3087
    marjo.valtanen@uusyrityskeskus.fi 

    lomalla: 22.6. – 11.7.2021